N. D. Walsch
    Home Sitemap STRÁNKY VĚNOVÁNY INSPIRUJÍCÍM KNIHÁM SOUČASNÉHO AMERICKÉHO SPISOVATELE NEALE D. WALSCHE, AUTORA #1. NEW YORK TIMES BESTSELLERU "HOVORY S BOHEM"

Nemůžeš si uvědomit sebe sama takového, jaký jsi, dokud se neutkáš s tím, kdo nejsi.


Bohatství spokojeného života

Tato knížka, která navazuje na rozhovor o hojnosti v Knize 1, je věnována tomuto důležitému tématu, který nám často brzdí naše vztahy, cíle a sny. Neale nám ukazuje, že skutečná hojnost nemá nic společného s tím, co vlastníme, ale závisí od toho, kdo jsme a kým se snažíme stát. Vypráví o tom, co nás blokuje v tom, abychom zažívali hojnost a předkládá praktické kroky, jak si vytvořit pro sebe hojnost a to pravé živobytí.
 
      Zpět na seznam      > Další

V Hovorech s BOhem nám Bůh říká, že většina z nás nechápe, co je skutečné bohatství. Obvykle si pleteme bohatství s penězi. Nicméně když vezmeme v úvahu všechno, čeho máme dostatek, a když se rozhodneme nezjištně to sdílet s ostatními, brzy zjistíme, že získáme právě to, co jsme dříve považovali za bohatství - tedy peníze.

Tuto skutečnost však mnozí z nás nechtějí připustit. Neboť když přemýšlíme o pěnězích, domníváme se, že je to energie, která je mimo realitu Boha. Ve vesmíru však neexistuje nic, co by nebylo součástí Boha. Jakmile si uvědomíme, že i peníze jsou součástí Boha, náš postoj k penězům se změní. Začneme se na ně dívat jako na rozšíření slávy Boží, nikoli jako na kořen všeho zla. A to vede k překvapivým výsledkům.