N. D. Walsch
    Home Sitemap STRÁNKY VĚNOVÁNY INSPIRUJÍCÍM KNIHÁM SOUČASNÉHO AMERICKÉHO SPISOVATELE NEALE D. WALSCHE, AUTORA #1. NEW YORK TIMES BESTSELLERU "HOVORY S BOHEM"

Nech každou duši jít svou vlastní cestou.


Dopisy od čtenárů knih Hovory s Bohem

Neale Donald Walsch a jeho Nadace 'Conversations with God' dostává denně stovky dopisů od čtenářů z celého světa. Od vydání první knihy jich přišlo do Nadace CWG více než 100.000. Lidé píšící Nealovi kladou ve svých dopisech nejrůznější otázky týkající se poselství knih Hovory s Bohem. Je však mezi nimi i neuvěřitelné množství těch, ve kterých se lidé jednoduše chtějí s radostí podělit o své dojmy ze čtení knih Hovory s Bohem a o své příběhy.

Donedávna jsme se na této stránce zveřejňovali překlady dopisů adresovaných N. D. Walschovi. Nicméně od roku 2003, kdy vznikly tyto stránky Hovory s Bohem, nám již také přišlo velké množství dopisů, které nám poslali návštěvníci našich stránek. Lidé nám píší o tom, jak knihy Neala D. Walsche změnily jejich život. Hovoří o změně přístupu k lidem, o rozjasnění, pochopení, uvědomění, nalezení sebe sama... Píšou o tom, jak čtou knihy znovu a znovu a s úsměvem vyjadřují údiv nad tím, jak je to možné, že si před tím neuvědomili tak přirozené a samozřejmé pravdy.

Dostali jsme také množství dopisů, ve kterých lidé vyjadřují věčnost za to, že našli tyto stránky, že měli možnost zúčastnit se přednášky a semináře s Nealem D. Walschem v roce 2004, nebo za to, že tam potkali nové spřízněné duše a přátele. Mnohé z těchto dopisů jsou velice pozitivní a inspirující, a tak jsme se rozhodli, že Vám některé z nich tady zprostředkujeme. Chtěli bychom, abyste věděli, že nejste sami a že také u nás v České republice lidé v hojném počtu čtou knihy Neala D. Walsche.

Seznam dopisů